Losi 22S SCT RTR

Hľadáte RC auto pre začiatočníka? Losi® 22S SCT RTR je dokonalé vozidlo pre nových RC nadšencov, ktorí chcú zažiť vzrušenie zo skokov, rýchlosti a presného riadenia. Model 22S SCT je založený na pretekárskej platforme Team Losi Racing® 22™ a preberá z nej precízne ovládanie a nenáročnosť na údržbu, vďaka čomu je dokonalým autom pre začiatočníkov. Hneď po rozbalení z krabice je model pripravený na jazdu na dvore, na ulici alebo v parku, ale je aj dokonalým prvým pretekárskym vozidlom pre miestnu RC dráhu. Tím konštruktérov spoločnosti Losi aplikoval na model 22S SCT geometriu a odpruženie osvedčené z pretekárskeho modelu TLR 22SCT, čím mu dodal výborné jazdné schopnosti a výkon na RC dráhach. Model je dodávaný s jednosmerným (brushed) motorom Dynamite® 12T 550, ktorý poskytuje veľký krútiaci moment a dobrú maximálnu rýchlosť, vďaka čomu model nesklame. S oficiálne licencovanou grafikou Magnaflow a Kicker Audio a nálepkami na karosérii vyzerá 22S SCT krásne. Elektronika je navrhnutá tak, aby bola prívetivá aj pre začínajúcich modelárov. Batéria sa netradične vkladá cez spodnú časť podvozku, čo dovoľuje meniť batériu bez odstraňovania karosérie z podvozku. Model je možné vylepšiť po stránke výkonu a vyzáže dielmi z pretekárskeho modelu Team Losi Racing 22.

Hliníková ochrana podvozku

Model 22S SCT je odolný a nastaviteľný vďaka hliníkovým dielom podvozku vpredu a vzadu, ktoré zabezpečujú tuhosť podvozku a dobré jazdné vlastnosti.

Elektronický regulátor otáčok

Dynamite 60A regulátor poskytuje dostatok šťavy pre tento model s pohonom zadných kolies!

Jednosmerný motor

Jednosmerný motor Dynamite o veľkosti 550 a s 12 závitmi je plne dostačujúci pre tento veľmi ľahký podvozok.

Batéria vkladaná zdola

Podvozok bol premyslene navrhnutý tak, aby sa batéria vkladala do podvozku zdola. To umožňuje pretekárom vyhnúť sa tradičným dodatočným problémom potrebným na výmenu batérie, ako je demontáž karosérie.

Servo Spektrum

Spektrum 6kg vodotesné servo s istotou prevedie model všetkými terénmi.

Tlmiče

12 milimetrové olejom plnené tlmiče pomáhajú udržiavať model 22S SCT neuveriteľne stabilný, takže si môžete udržať kontrolu aj v tom najťažšom teréne.

Vysielač

Vysielač STX2 sa dodáva s trojpolohovým prepínačom obmedzenia plynu, ktorý uľahčuje riadenie modelu 22S, či už ste začiatočník alebo skúsený vodič. Zabudované sú funkcie ako reverzácia plynu/riadenia, nastavenie dráhy plynu alebo riadenia a obmedzenie plynu.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Scroll to Top